Mrtví nikam neutečou


Robert Ryan

Temné stíny první světové války v idylické krajině anglického venkova...

Temné stíny první světové války v idylické krajině anglického venkova...

Po návratu z první linie doktor Watson bojuje s démony války ve vlastní mysli. Prožité hrůzy ho pronásledují ve snech. Stejně jako tisíce dalších se nedokáže vyrovnat s peklem, jímž si prošel. Svou zkušenost se rozhodně využít a pomoci stále narůstajícímu počtu mužů trpících psychickými problémy.

Kdesi ve střeženém koutu Anglie na něj čeká další pacient. Muž, který jako jediný přežil nehodu opředenou tajemstvím. Sedm vojáků zemřelo, on zešílel a není schopen slova. Na jeho výpovědi však závisí osud celého projektu, jenž by mohl zvrátit válku ve prospěch Anglie. A v Anglii žije pouze jeden lékař, který by mohl celou záhadu rozřešit. Doktor Watson se znovu pouští do nebezpečného dobrodružství, při němž se ukáže, že ve válce se nepřítel může objevit na obou stranách fronty.

Více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 464
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.10.2016
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,525 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Dead Can Wait
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Bártová
EAN 9788025905746
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor

Robert Ryan

Robert Ryan

Robert Ryan, známý také jako Tom Neale, je anglický spisovatel, novinář a scenárista. Vystudoval přírodní vědy a koncem osmdesátých let minulého století začal přispívat do časopisů jako The Face nebo Arena. Později psal i do týdeníku The Sunday Times. Dráhu spisovatele započal románem Underdogs z roku 1999, českým čtenářům je známý jako autor série o Johnu Watsonovi, slavném příteli detektiva Sherlocka Holmese.

Zobrazit profil autora