Thriller, který se vám zaryje pod kůži

Knižní novinky

Thriller, který se vám zaryje pod kůži

Nový nervydrásající román z Edice TOP thriller zavede čtenáře do prostředí inkoustu a tetovacích jehel...

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Alison Belshamová začala psát, protože se chtěla stát scenáristkou. Pak ale na čas upřednostnila rodinu, aby se o to dravěji na literární scénu vrátila. V roce 2016 vyhrála s námětem Tatérky první místo v soutěži Pitch Perfect pořádané během skotského festivalu detektivek Bloody Scotland. A senzace byla na světě. Nyni si ji mohou přečíst i čtenáři v České republice v překladu Alžběty Frankové.

„Jak jsem přišla na námět k Tatérce? Když jsem si nechala udělat své vlastní tetování, říkala jsem si: Tohle mi už nikdo nikdy nevezme. A pak mě napadlo: Ale co když ano…?," říká  ke vzniku své knihy Alison Belshamová.