Spojujeme síly s nakladatelstvím Kniha Zlín. Knihy budeme vydávat společně pod jednou značkou

•

Od pondělí 1. dubna spojujeme síly s nakladatelstvím Kniha Zlín. V obou nakladatelstvích se zaměřujeme především na kvalitní literaturu pro náročnější čtenáře, a často jsme tak usilovali o podobné tituly a četli stejné rukopisy. Proto jsme se rozhodli dát redakční týmy dohromady, abychom lépe využili naše zkušenosti a mohli se soustředit na zkvalitnění edičního plánu. Naše nové knížky nadále najdete pod společnou značkou Kniha Zlín.

Spojení obou značek je logickým krokem, díky němuž můžeme lépe využít dlouholeté zkušenosti a kvality obou redakcí a také synergie marketingových a obchodních aktivit. Pod značkou Kniha Zlín budou nadále působit kompletní redakční týmy obou nakladatelství. Změna by se vás, čtenářů, neměla nijak dotknout, nám přinese zjednodušení ve struktuře nakladatelského domu Albatros Media. 

Držte nám palce, ať se nám v širším redakčním týmu daří zkvalitnit ediční plán a přinést vám spoustu skvělého čtení.

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.