Samuel Bjørk je zpět se svou krimi sérií!


Milovníci severské krimi, máme pro vás dlouho očekávanou lahůdku. Vychází nový román Samuela Bjørka, který nebudete chtít dát z ruky!

Thriller Clona  je třetím pokračováním bestsellerové série s oblíbenou dvojicí hlavních hrdinů, detektivem Munchem a vyšetřovatelkou Krügerovou, kteří i tentokrát stojí před zdánlivě neřešitelným případem. Čeká vás další napínavá jízda!

V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté číslo. O pár dní později najde recepční pochybného hotýlku v jednom z pokojů mrtvého saxofonistu. Stopy ukazují na stejného pachatele, který zanechává policii podivné vzkazy. Dokážou vyšetřovatelé zastavit vyšinutého vraha dřív, než si vyhlédne další oběť?

Působivá atmosféra, sympatičtí hrdinové, svižné dialogy, dokonale promyšlená zápletka – to vše Bjørk důmyslně předkládá v krátkých čtivých kapitolách, které vám nedovolí přestat číst. Jakmile jednou Clonu otevřete, už ji nedokážete odložit. Stejně jako jeho předchozí dvě knihy: V lese visí anděl a Sova. A nebojte, k dokonalému požitku z četby tohoto thrilleru není nutné mít načteny předchozí díly série. Kniha vás pohltí i v případě, že vám doteď severské detektivky nebo jméno Samuel Bjørk nic neříkaly. 

Detektivní román Clona je další knihou z pětihvězdičkové Edice TOP thriller. Vychází v překladu Daniely Mrázové.